Bilinç Koleji Yaz Okulu

Ankara Abidinpaşa mevkisinde bulunan okulumuz, 2022 yaz okulu süreci için tüm hazırlıklarını yapmıştır.

3 yaşından 12 yaşa kadar tüm yaş grubundaki öğrenciler için nitelikli, donanımlı, dolu dolu bir yaz programı hazırlanmıştır.

Yaz döneminde; bir öğrencinin özellikle bol bol spor yapması, sanatsal faaliyetlerle ilgilenmesi önemli olduğu için programımızda bu alanlara ayrıcalıklı yer verilmiştir.

Aynı zamanda, yıl içerisinde aldığı derslerin akademik olarak tekrarlarını yapacağı, kitap okuyacağı ve İngilizce eğitimini destekleyeceği bir fırsat da yakalamış olacak.

Öğrencilerimizin yıl içerisindeki koşuşturmadan zaman bulamadığı ya da ikinci planda kalmak zorunda kalan sosyal, fiziki ve kültürel gelişimin ön plana çıktığı etkinliklerimizle eğlenceli günler geçirecekler.

Bünyemizde kadrolu, alanında profesyonel bir eğitmen kadrosu ile birçok branşın birlikte olacağı programımızda, öğrencimize kazandıralacak nitelikler planlanmış ve belirlenmiştir. Öğretmnelerimiz hafta hafta kazanımları, birçok kriteri göz önünde tutarak eğitim uzmanlarının denetiminde hazırlamıştır. Ayrıca çok uzun yıllardan beri yaz okulu tecrübesi olan deneyimli öğretmenlerimiz çocuklar ile ilişkisi güçlü mesleğinde oldukça başarılı kişilerdir.

İngilizce dersleri ile yabancı dil gelişimi…

Akademik ders tekrarları, deneme sınavları, robotik kodlama, drama, çocuklarla felsefe, stem, satranç, akıl oyunları gibi alanlarla zihinsel ve akademik gelişim…

Basketbol, dans, voleybol, yoga gibi alanlarla fiziki ve sportif gelişim…

Survivor oyunları, uçurtma şenliği, piknikler ve gezilerle sosyal gelişim…

Hedeflenerek 3-12 yaş arası tüm öğrencilerimizi heyecanla bekliyoruz…

Sevgili Velilerimiz; Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır.

Program Bilgisi

8.45 Kahvaltı

9.00 Programın Başlangıcı

12.40 Öğle Yemeği

15.00 İkindi Kahvaltısı

16.10 Programın Bitişi

En erken okula gelme saati: 7.30

En geç alınma saati 18.30 dur. (Nöbetçi öğretmen eşliğinde)

Haftalık değişen ders programlarımızda sabit olarak;

Yıl içerisinde gördüğü derslerinin haftada birer saat tekrarı, deneme sınavı, kitap okuma saati, İngilizce, kodlama dersleri olacaktır.

Bunun yanında her gün spor aktivitesi( basketbol voleybol dans yoga aerobik egzersiz)

Farklı spor dalları olarak verilecektir.

Bahçe oyunları, survivar oyunları, masa oyunları, akıl oyunları, satranç gibi dersler de ayrıca yer alacaktır.

Aşçılık, el sanatları, görsel sanatları gibi geliştirici ve eğlenceli atölyeler olacaktır.

Haftalık denilen programlarla gezi, binicilik, piknik, havuz, uçurma şenliği gibi farklı gezilerimiz de olacaktır.

Kayıt ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

VİDEOLAR

ETKİNLİKLER & HABERLER

Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Malta Bilinç Koleji Anadolu Lisesi olarak eğitimde her zaman kalitenin ve yeniliklerin içinde olduk. Daha önce de bir çok kez gerçekleştirdiğimiz Avrupa Birliği projeleri ile gençlerimizi sınırl...
Şirince Ali Nesin Matematik Köyü Matematik kampı Şirince Ali Nesin Matematik Köyü Bilinç Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerimizin Matematik Kampı   Matematik tüm bilimlerin dilidir, doğadır felsefedir yaşamın kendisidir. ...
Ankara Bilinç Koleji Anadolu Lisesi Tanıtım Filmi ...
Anadolu Lisesi öğrencilerimize İngilizce Zümresi Paneli Anadolu Lisesi öğrencilerimize İngilizce Zümresi Akademik Danışmanımız Dr. Henry Fadl’ın sunumuyla"How Can I Be Motivated to Study English?" (İngilizce çalışırken nasıl moti...
call-me
Sınav Başvuru